Nawiązaliśmy ostatnio współpracę z LSDrugs

czyli projektem społecznym (realizowanym w ramach akcji Zwolnieni z Teorii) który przybliża temat substancji psychoaktywnych i redukcji powodowanych przez nie szkód. Za LSDrugs stoją uczniowie jednego z krakowskich techników którzy zauważyli, że poziom wiedzy nt. substancji psychoaktywnych jest rażąco niski a w wielu miejscach w internecie można znaleźć informacje sprzeczne, nieprawdziwe, nieobiektywne oraz wprowadzające w błąd.

Celem zespołu LSDrugs jest uświadomienie społeczeństwa i dostarczanie obiektywnej a przede wszystkim naukowej wiedzy o substancjach psychoaktywnych.  Drogą do tego celu jest stworzenie na ich stronie rzetelnego kompendium wiedzy o substancjach psychoaktywnych oraz dotarcie z tą wiedzą do jak największego grona odbiorców, za pomocą Facebooka.

Zależy nam na wsparciu LSDrugs ponieważ ogromnie cieszy nas zaangażowanie młodych ludzi w temat redukcji szkód oraz chcemy aby w sieci pojawiło się kolejne źródło z rzetelną wiedzą. W związku z tym wspieramy merytorycznie powstawanie ich artykułów.  Sprawdźcie koniecznie ich materiały. Wiemy, że zespół pracuje nad przygotowaniem kolejnych wpisów.

strona LSDrugs

Facebook LSDrugs