Realizatorzy:

Ewelina Pieńkosz

koordynatorka projektu, zajmująca się również obszarem rozwoju instytucjonalnego. W SIN pełni rolę Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej, a także specjalizuje się w tematach związanych z konopiami. W wolnych chwilach czyta książki rozwojowe i spędza dużo czasu na eksperymentowaniu w kuchni 🙂

Szymon Pluta

odpowiadający za koordynowanie zadań w zakresie poradnictwa w projekcie. Członek Zarządu SIN. Zawodowo związany z zdrowiem psychicznym i polityką narkotykową: jest praktykującym psychologiem i specjalistą psychoterapii uzależnień, okazjonalnie (jak na razie) również wykładowcą. Od niedawna zaangażowany również w politykę miejską. W czasie wolnym oddaje się bieganiu, długim spacerom, szlaja się po górach lub szuka kolejnej aktywności, która zabierze mu ostatnie 2 h z doby 😉

Tomasz Mendofik

  1. w projekcie zajmuje się PR-em i social mediami. Na co dzień w SINie pełni funkcję członka Zarządu, koordynuje i aktywnie praktykuje partyworking oraz opiekuje się stroną na Facebooku i profilem na Instagramie. Na co dzień psycholog pracujący z osobami z zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami organicznymi mózgu. W wolnym czasie czyta książki, słucha mniej lub bardziej mądrych podcastów, a w przypływie weny pisze lub maluje. Najlepszym relaksem jest dla niego wędrówka po lesie.

Natalia Kwiatkowska

wolontariuszka SIN, w projekcie odpowiedzialna za organizację konferencji. Zawodowo związana z edukacją domową i środowiskiem edukacji demokratycznej oraz copywritingiem. Studentka filologii polskiej na specjalizacji nauczycielskiej, prowadząca zajęcia z języka polskiego, tutoring naukowy i rozwojowy. Działaczka kół naukowych i NGO. Miłośniczka ślimaków, w szczególności afrykańskich. W wolnych chwilach eksperymentuje z praktykami uważności.

Agnieszka Kuzber

odpowiedzialna za oprawę graficzną projektu. W SINie koordynatorka oraz wolontariuszka partyworkingów. Studiuje grafikę projektową na ASP w Katowicach. Miłośniczka kawy, kotów i wszelakiej kinematografii kryminalnej.

Patrycja Stolarz

w projekcie koordynuje partyworking. Członkini Komisji Rewizyjnej SIN, wolontariuszka i koordynatorka partyworkingu w oddziale SIN Silesia. Aktywna zawodowo studentka germanistyki. Całe życie związana z harcerstwem oraz wszelkimi rodzajami wolontariatu i działań charytatywnych. Jak już znajdzie wolny czas, lubi go spędzić z bliskimi, w towarzystwie kotów i dobrej herbaty.

Patryk Respondek

w SIN poza byciem wolontariuszem zajmuje się koordynowaniem partyworkingów. W projekcie SIN Care również jest odpowiedzialny za część związaną z pratyworkingiem. Poza SIN jest studentem pielęgniarstwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, w wolnych chwilach interesuje się wspinaczką oraz wyścigami Formuły 1.

Eliot Liszewski

koordynuje dział edukacja, którego działalność obejmuje nagrywanie podcastów i organizację wykładów otwartych. Prywatnie interesuje się szeroko pojętą nauką, czyta książki z zakresu filozofii i duchowości, tworzy grafiki, obrazy, oraz hoduje rośliny.