Interesujesz się narkotykami lub pracujesz nad nimi akademicko? A może chcesz dołączyć do nas na staż czy wolontariat, lub po prostu podoba Ci się nasza praca i chcesz ją wesprzeć?


Współpraca akademicka

Chcemy aby debata publiczna na temat narkotyków oparta była na argumentach merytorycznych i dowodach naukowych. Jeżeli piszesz pracę dyplomową, artykuł prasowy, kręcisz film lub przeprowadzasz badanie z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć źródła danych czy skontaktować się z ekspertami w dowolnej dziedzinie związanej z narkotykami, poczynając od zastosowań psychodelików w leczeniu zespołu stresu pourazowego, przez przepisy dotyczące sprzedaży medycznej marihuany w Kalifornii, kończąc na skali używania narkotyków w zakładach penitencjarnych w Polsce.

 


Staże i wolontariaty

Jeżeli studiujesz prawo, socjologię, resocjalizację, zdrowie publiczne lub inny kierunek, który w jakiś sposób łączy się z tematem narkotyków i musisz w trakcie studiów odbyć praktyki albo chciałabyś/chciałbyś w przyszłości zajmować się jedną z takich dziedzin zawodowo, skontaktuj się z nami. Oferujemy możliwość odbycia praktyk w naszym stowarzyszeniu lub którejś z naszych organizacji partnerskich. Bieżące oferty wolontariatów, staży i pracy publikujemy również na naszej stronie na Facebooku.

 


Wsparcie

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, możesz nas wesprzeć:

  1. FaniMani – zrób zakupy w internecie a kilka procent z kwoty zakupu trafi do nas
  2. Robiąc zakupy w SKLEPIE SIN pod adresem https://shop.sin.org.pl
  3. Przekazując nam darowiznę:

51 2030 0045 1110 0000 0261 1300
Społeczna Inicjatywa Narkopolityki
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa.

Tytuł: Darowizna

Lub w bitcoin na adres 1Nmckp8YEquvua9A9787GFKmaHm2UYQbA5

Lub za pomocą PayPal


Wszelkie środki zostaną wykorzystane do zakupu materiałów potrzebnych do prowadzenia naszych akcji redukcji szkód, partyworkingowych, szkolenia wolontariuszy oraz organizacji spotkań czy konferencji.

Zapraszamy do KONTAKTU.