Spis recenzji Ekstazy

Ostrzeżenie – stężenie i skład bez przerwy ulegają zmianie!

Wskazanie składu nie oznacza, że będzie taki sam następnym razem, czy że produkt jest bezpieczny. Żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Spis tabletek Ekstazy służy jedynie jako informacja o szczególnie groźnych środkach. Informacje pochodzą z wrażeń konsumentów.

Brakuje tu Twojej recenzji? Napisz na [email protected].
Jeżeli zależy Ci na anonimowości, możesz zaszyfrować wiadomość za pośrednictwem strony typu privnote.com lub używając naszego klucza PGP.

Testuj swoje substancje samemu lub wyślij do analizy na analizę GC/MS wybranego legalnego środka !

Najlepiej jest nie zaczynać używać substancji psychoaktywnych, lub przestać, jeżeli się to robi. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Testowanie substancji to gałąź redukcji szkód, która pozwala użytkownikom zwrócić uwagę na nieznane ryzyka i podjąć poinformowaną, mniej „na chłopski rozum” decyzję czy wrzucić, czy wyrzucić. Takie podejście od lat ratuje życia w wielu państwach na świecie. Działania z zakresu redukcji szkód są rekomendowane i prowadzone przez Organizację Narodów ZjednoczonychUnię Europejską (Strategia Narkotykowe UE 2013-2020)Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania NarkomaniiCzerwony KrzyżLekarzy Bez Granic oraz setki innych instytucji i organizacji zajmujących się problematyką używania substancji psychoaktywnych.

 

Zobacz też: Tabletki bez MDMA! oraz grupę SIN – Sekcja talerzy.